Kacprzyk przelał pieniądze szpitalowi, szpital zwrócił je Kacprzykowi
Zdjęcie: Foto: PAP/Marcin Obara
Dawid Kacprzyk, który koordynował pracę SOR w Szpitalu Południowym i zarobił tam w rok 1,6 mln zł, miał zwrócić Szpitalowi pół miliona złotych. Prokuratura potwierdziła jednak we wtorek, iż potem dokładnie tę samą kwotę szpital przelał na konto lekarza.

2 godzin temu




