Mobbing i zatrudnianie "na słupa"? Kolejny szpital na cenzurowanym

2 godzin temu
Niezrzeszony radny Warszawy Paweł Lech mówił w piątek w Polsat News o domniemanych nieprawidłowościach w Szpitalu Grochowskim, w tym o możliwym zatrudnianiu "na słupa" i przypadkach podwójnych etatów. Jak przekazał, sprawa ma trafić do prokuratury. Tymczasem w placówce mieli pojawić się funkcjonariusze CBA.
Idź do oryginalnego materiału