Nastroje w RASP po zwolnieniach. "Zgłosi się więcej osób, niż się spodziewano"

2 godzin temu
W Ringier Axel Springer Polska oficjalnie zakończył się proces zwolnień grupowych. Choć zarząd i strona związkowa doszli do porozumienia, w kuluarach firmy emocje nie opadły. – Atmosfera jest grobowa, łzy na korytarzach – słyszymy od jednego z pracowników.
Idź do oryginalnego materiału