
W Ringier Axel Springer Polska oficjalnie zakończył się proces zwolnień grupowych. Choć zarząd i strona związkowa doszli do porozumienia, w kuluarach firmy emocje nie opadły. – Atmosfera jest grobowa, łzy na korytarzach – słyszymy od jednego z pracowników.