Pl (ua версія нижче) przez cały czas aktualne Fundacja Ukraina we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko Konsultant ds….

migranciwpolsce.com 1 miesiąc temu

pl (ua версія нижче) przez cały czas aktualne Fundacja Ukraina we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko Konsultant ds. informacji do swojego zespołu – sprawdź ofertę pracy i dołącz do nas!

Fundacja Ukraina to organizacja, która tworzy projekty integrujące migrantów, rozwijające społeczeństwo i zmieniające świat. Dążymy do świata świadomych, otwartych i spełnionych ludzi. jeżeli również pragniesz zmieniać społeczeństwo na lepsze, a pomaganie innym w zakresie prawnych aspektów pobytu w Polsce jest dla Ciebie ważne, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Stanowisko: Konsultant ds. informacji

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa migracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych (mile widziane doświadczenie w organizacjach pozarządowych).
Znajomość prawa migracyjnego.
Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Znajomość podziału administracyjnego (Przepisy prawa i wnioskowanie, gdzie dany problem można przekierować).
Znajomość języka polskiego, ukraińskiego i angielskiego na poziomie B2.

Obowiązki:
Udzielanie informacji w kwestiach administracyjno-prawnych dla obywateli państw trzecich w formie ustnej, mailowej lub telefonicznej.
Świadczenie pomocy integracyjnej w oparciu o aktualną wiedzę z zakresu prawa, w szczególności dotyczącą legalizacji pobytu, zatrudnienia, edukacji i spraw społecznych.
Rejestracja klientów uzyskujących wsparcie jako uczestników projektu i nadzór nad prawidłowym uzupełnieniem dokumentacji.
Aktualizacja bazy uczestników projektu, dbanie o prawidłowość wpisanych danych, przygotowanie zestawień wskaźników do raportu.

Co oferujemy?
Pracę na cały etat od 9 do 17. Możliwe są wyjazdy do miast w regionu Dolnego Śląsku kilka razy w miesiącu.
Wynagrodzenie od 4 700,00 zł/mies. brutto za pełny etat w zależności od doświadczenia.
Pracę w zaangażowanym i kreatywnym zespole.
Możliwość realizacji własnych pomysłów.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Możliwość „bycia sobą” (wolny dress code).
Biuro w centrum miasta.
Możliwość skorzystania z pakietu Multisport, Luxmed.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected].

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie już dziś!
ua Досі актуальноФундація Україна шукає у свою команду консультанта інформаційного пункту – перевіряйте вакансію та приєднуйтеся до нас!

Фундація Україна – це організація, яка створює проєкти, що інтегрують мігрантів, розвивають суспільство і змінюють світ. Ми прагнемо створювати світ свідомих, відкритих і щасливих людей. Якщо ви також бажаєте змінювати суспільство на краще, а допомога іншим у правових аспектах перебування в Польщі є для вас важливою, ця вакансія саме для вас!

Вакансія: Консультант інформаційного пункту

Наші очікування:
Досвід консультування у сфері міграційного права, працевлаштування та соціального забезпечення (вітається досвід роботи в неурядових організаціях).
Знання міграційного права, трудового права та соціальних виплат.
Знання адміністративного поділу (закони і процедури, куди можна спрямувати відповідні питання).
Знання польської, української та англійської мов на рівні B2.

Обов’язки:
Надавати інформацію з адміністративно-правових питань для громадян третіх країн у формі усної, електронної або телефонної консультації.
Надавати інтеграційну допомогу на основі актуальних норм права, зокрема, легалізації перебування, працевлаштування, освіти та соціальних питань.
Реєструвати клієнтів, які отримують підтримку, як учасників проєкту та контролювати правильність заповнення документації.
Оновлювати базу даних учасників проєкту, стежити за правильністю введених даних, готувати зведення показників для звіту.

Що ми пропонуємо?
Роботу на повний робочий день від 9 до 17. Кілька разів на місяць можливі поїздки до міст в регіоні Нижньої Сілезії.
Заробітну плату від 4 700,00 зл/міс. брутто, залежно від досвіду.
Роботу в залученій і креативній команді.
Можливість реалізації власних ідей.
Можливість професійного розвитку.
Можливість «бути собою» (вільний дрес-код).
Офіс у центрі міста.
Можливість скористатися пакетами Multisport, Luxmed.

Надсилайте своє резюме польською мовою (із клаузулою про захист персональних даних) на електронну адресу: [email protected]

Увага! Залишаємо за собою право сконтактуватися з обраними кандидатами

Не зволікайте, надсилайте заявку!

Żródło materiału: Fundacja UKRAINA

Idź do oryginalnego materiału