PO czy PSL, co za różnica – kasa leci…

piotrkoj.pl 4 dni temu

Lekarz zarobił ponad 2,6 mln zł w rok.
Szpital powiatowy, którego niedawno został prezesem, ma stratę przewyższającą łączną kwotę kapitału zapasowego, rezerwowego i połowę kapitału zakładowego.
Szpital może niebawem upadnie, ale prezes dobrze zarabia.

Nieco światła na tryb pracy dyrektora i prezesa rzuca sam starosta Krzysztof Ambroziak (PSL). Przyznaje, iż zatrudniany przez niego menedżer obu szpitali akurat dziś gościł w siedzibie urzędu, gdyż omawiano ważne sprawy związane z finansami placówek.

https://wiadomosci.wp.pl/gigantyczne-pieniadze-lekarz-ujawnia-jak-zarobil-w-rok-ponad-3-mln-zl-brutto-7297502251550752a

Idź do oryginalnego materiału