Poszukujemy koordynatora_ki projektów w Instytucie Krytyki Politycznej

19 godzin temu

Poszukujemy koordynatora_ki projektów w Instytucie Krytyki Politycznej – ośrodku badawczym Krytyki Politycznej

Instytut Krytyki Politycznej poszukuje osoby na stanowisko koordynatora_ki projektów, która potrafi dogłębnie analizować rzeczywistość i z pasją podejmuje nowe wyzwania. W Krytyce Politycznej cenimy współpracę, wspólne realizowanie zadań i wzajemne wsparcie, szczególnie w trudniejszych momentach. jeżeli jesteś osobą samodzielną, zmotywowaną i chcesz uczestniczyć w ważnych projektach, dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

– koordynacja i rozwój działań Instytutu Krytyki Politycznej, obejmująca współtworzenie programu, planów operacyjnych, nadzór nad budżetem i kosztami projektów oraz przygotowywanie raportów i sprawozdań merytorycznych;

– planowanie i organizacja badań społecznych, a także wydarzeń takich jak debaty, seminaria, konferencje;

– prowadzenie działań promocyjnych, w tym komunikacja w mediach społecznościowych;

– współtworzenie i przygotowywanie aplikacji grantowych.

Kluczowe kompetencje i umiejętności:

– doświadczenie na podobnym stanowisku oraz silne umiejętności koordynacyjne;

– doskonała organizacja pracy, samodzielność i gotowość do realizacji ambitnych projektów;

– dobra orientacja w bieżących zagadnieniach polityczno-społecznych;

– umiejętność precyzyjnego pisania, sprawna komunikacja oraz swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych;

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

– mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań społecznych.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 5400–6500 PLN brutto, zależnie od doświadczenia;

– pracę w przyjaznym, dynamicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy;

– możliwość rozwoju, uczestnictwa w nowych projektach i szkoleniach.

Harmonogram rekrutacji:

  • 11.11.2024 roku – ostatni dzień na przesłanie zgłoszenia;
  • 15.11.2024 roku – najpóźniejszy termin, w którym damy odpowiedź odmowną lub zaprosimy do II etapu rekrutacji (odezwiemy się do wszystkich osób kandydujących).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z kilkoma zdaniami, dlaczego chcesz z nami pracować i jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, na adres [email protected]

W tytule mejla wpisz: „Rekrutacja – Koordynator_ka projektów Instytut”.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na ten sam adres. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

O Krytyce Politycznej:

W Krytyce Politycznej działamy na rzecz zmiany społecznej. Chcemy wiedzieć, rozumieć i inspirować do zmiany świata na równiejszy, sprawiedliwszy, przyjaźniejszy ludziom i innym gatunkom. W tym celu tworzymy internetowy dziennik opinii KrytykaPolityczna.pl, wydajemy książki w Wydawnictwie Krytyki Politycznej, prowadzimy centra społeczno-kulturalne w Cieszynie i Warszawie, prowadzimy badania i działania edukacyjne w Instytucie Krytyki Politycznej, angażujemy się w projekty międzynarodowe, wspieramy aktywizm, zabieramy głos w debacie społecznej.

O Instytucie Krytyki Politycznej:

Instytut Krytyki Politycznej, powołany przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, zajmuje się badaniami naukowymi i dydaktyką, skupiając się na kluczowych problemach współczesnej kultury, polityki i ekonomii. Jego założyciele dążyli do stworzenia przestrzeni sprzyjającej refleksji nad kryzysem demokracji liberalnej, który wynika z równoczesnych kryzysów więzi społecznych oraz wyobraźni.

Od czasu wykładu inauguracyjnego prof. Zygmunta Baumana pt. Wyzwania stulecia w 2012 roku Instytut zorganizował kilkadziesiąt seminariów dotyczących różnych dziedzin, takich jak ekonomia polityczna, filozofia kultury, polityka społeczna, feminizm oraz analiza współczesnych ruchów społecznych w Polsce i na świecie. W wydarzeniach tych wzięło udział kilka tysięcy uczestników, a efektem seminariów były publikacje, w tym szeroko dyskutowane książki Andrzeja Ledera: Prześniona rewolucja. Ćwiczenia z logiki historycznej oraz Ekonomia to stan umysłu.

Instytut konsekwentnie realizuje program badań, który ma na celu pogłębione zrozumienie najważniejszych obszarów życia społecznego. Raporty będące efektem tych badań doprowadziły do rozpoczęcia znaczących debat publicznych. Do najważniejszych z nich należą prace autorstwa Przemysława Sadury i Sławomira Sierakowskiego, takie jak: Polityczny cynizm Polaków, Koniec hegemonii 500 plus oraz Polacy za Ukrainą, ale przeciw Ukraińcom. Równie istotne są polityczne analizy Macieja Gduli, m.in. Dobra zmiana w Miastku. Neoautorytaryzm w polskiej polityce z perspektywy małego miasta, oraz badania dotyczące przemian w korzystaniu z mediów w dobie politycznej polaryzacji, autorstwa Mikołaja Lewickiego, pt. Koniec prawdy, niech żyją prawdy!

Ważne informacje:

Biuro Krytyki Politycznej znajduje się w przedwojennym budynku objętym ochroną konserwatora zabytków na I piętrze – klatka schodowa ma pionowe bariery architektoniczne, które sprawiają, iż lokal jest niedostępny dla osób poruszających się na wózkach;

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeżeli wyrazisz na to zgodę (podstawą przetwarzania danych w takim przypadku będzie Twoja zgoda).

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT.

Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Idź do oryginalnego materiału