Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu

rakow.com 2 miesięcy temu

Jeśli lubisz pracę w marketingu sportowym i chcesz być częścią jednego z najlepszych klubów piłkarskich w Polsce, to szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich obowiązków będą należały:

- Pomoc w kreowaniu polityki marketingowej klubu,

- Organizowanie eventów związanych z klubem,

- kooperacja z partnerami klubu na płaszczyźnie promocyjnej,

- Budowanie relacji z Kibicami oraz tworzenie pozytywnego wizerunku Klubu,

- Promocja gadżetów klubowych,

- Pomoc w zadaniach związanych z CSR,

- kooperacja z innymi działami w klubie,

- Znajomość narzędzi CRM będzie dodatkowym atutem.

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Komunikatywności, łatwości w budowaniu relacji interpersonalnych,

- Kreatywności w podejściu do wykonywania codziennych obowiązków,

- Znajomości języka angielskiego (min. B1)

- Prawa jazdy kategoria B

- Znajomości programów pakietu Office

- Umiejętności pracy pod presją czasu,

- Samodzielności i zaangażowania,

- Mile widziane zainteresowanie piłką nożną.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia (widełki płacowe będą uzależnione od doświadczenia i stanowiska),

- Opiekę medyczną

- Pracę w sympatycznej atmosferze i środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy,

- Możliwość wyjazdów na zgrupowania oraz na mecze ligowe i pucharowe

- Łączenie pracy z pasją

Materiały rekrutacyjne prześlij na adres [email protected], wpisując w tytule nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Idź do oryginalnego materiału