Rafał Brzoska kończy misję deregulacyjną. Wraca do InPostu
1 rok temu
Zdjęcie: Rafał Brzoska kończy pracę w zespole ds. deregulacji Źródło: Newspix.pl / Tedi
Rafał Brzoska kończy pracę w zespole ds. deregulacji. Mówi o absurdach prawa i potrzebie ochrony polskich firm.
- Strona główna
- Zatrudnienie
- Rafał Brzoska kończy misję deregulacyjną. Wraca do InPostu
Powiązane
Polecane
Presja finansowa: Gen Z boi się sprawdzać stan konta
31 minut temu
Polska kontra Europa: gdzie naprawdę wdraża się GenAI
48 minut temu





![W 2027 r. komisje ZUS niekiedy bez wzywania osoby niepełnosprawnej, niesamodzielnej, nie mogącej pracować [Nowelizacja]](https://g.infor.pl/p/_files/38479000/podwyzki-38478995.jpg)







