Rekrutacja: Specjalista/Specjalistka ds. komunikacji

1 rok temu

Fundacja Wolności Gospodarczej, której misją jest inwestowanie w najbardziej wartościowe inicjatywy na rzecz wolności gospodarczej i tworzenie przestrzeni współpracy i integracji zwolenników wolnego rynku poszukuje osoby na stanowisko specjalistki/specjalisty ds. komunikacji. Więcej informacji o organizacji na stronie www.wolnagospodarka.pl.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści i obsługa strony internetowej;
  • Prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn i inne);
  • Kontakty z dziennikarzami i mediami;
  • Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami w obszarze komunikacji (np. graficy, agencje współpracujące przy projektach);
  • Przygotowywanie raportów medialnych;
  • Organizacja i promocja konferencji prasowych i innych wydarzeń fundacji.

Wymagania:

  • Komunikatywność i poprawność językowa, umiejętność pisania i redagowania tekstów;
  • Otwartość i wysoka kultura osobista;
  • Inicjowanie działań promocyjno-medialnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pisania i redagowania tekstów w tym języku;
  • Dobra znajomość programów z pakietu Office (np. World, Power Point, Excel);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość systemu WordPress i umiejętność tworzenia materiałów graficznych będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • Praca w nowej i gwałtownie rozwijającej się fundacji, wśród osób z doświadczeniem w biznesie i NGO;
  • Udział w projektach, które będą oddziaływać na rzeczywistość;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kontaktów;
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania czasowego.

Możliwa praca zarówno na pełen etat, jak i w mniejszym wymiarze godzinowym (min. 20h w tyg.). Jesteśmy otwarci zarówno na osoby gotowe do pracy w biurze fundacji w Warszawie, zdalnie poza Warszawą lub w modelu hybrydowym.

CV oraz krótkie uzasadnienie zainteresowania podjęciem pracy w Fundacji z dopiskiem „Komunikacja” w tytule maila prosimy przesłać na adres [email protected] do 16.05.2023 (rozmowy będziemy prowadzić nie czekając do tego terminu, więc zachęcamy do zgłoszeń jak najszybciej). Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się na bieżąco. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] lub +48 885800505.

Klauzula informacyjna przetwarzania danych osobowych w rekrutacji przez Fundację Wolności Gospodarczej:
Informujemy, że:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Wolności Gospodarczej z siedzibą przy ul. Rolniczej 1 w Konopiskach, 42-274 Konopiska, tel.: +48 885 800 505, adres e-mail: [email protected]
2. Celem zbierania danych jest przeprowadzenie rekrutacji kandydatów na stanowisko specjalista/specjalistka ds. komunikacji.
3. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. W celu cofnięcia zgody należy skontaktować się z Fundacją Wolności Gospodarczej – dane kontaktowe w pkt 1.
5. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu, wskazanego w pkt. 2.
6. Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
7. Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały profilowaniu.
8. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
9. Dane kandydatów przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, a następnie niezwłocznie usunięte.

Idź do oryginalnego materiału