Sąd a zwolnienie pracownika za niewysyłanie raportów. Przez 4 lata. Ważne. Czy pracodawca tolerował 4 lata
Zdjęcie: Dyscyplinarka: Pracownik nie wysyłał raportów. Firma to tolerowała. I nagle przypomnieli sobie. I zwolnienie [Sąd] Shutterstock
Wypowiedzenie zostanie uznane przez sędziów za wadliwe. Nie można przez 4 lata tolerować "grzechów" pracownika i nagle "przypomnieć" sobie, iż naruszał prawo. Pracownik nie wysyłał raportów. Jest jasne, iż był to jego obowiązek. Firma to tolerowała. I nagle przypomnieli sobie

1 tydzień temu










![Ceny paliw w środę i prognoza na czwartek: Orlen obniża dzisiaj hurt, ale geopolityka znów straszy [PROGNOZA]](https://agroprofil.pl/cms/wp-content/uploads/2023/09/paliwo.jpg)


