Szukamy baristy_ki do nowo powstającej kawiarni Krytyki Politycznej

6 dni temu

Zatrudnimy baristę_kę w nowo powstającej kawiarni w Warszawie, przy ul. Jasnej 10. Szukamy doświadczonej osoby, która pracowała na podobnym stanowisku w kawiarni.

Chcemy stworzyć przyjazne miejsce, które poza działalnością gastronomiczną będzie wspierać i aktywizować osoby wykluczone. Jednym z zadań będzie asystowanie i pomaganie takim osobom w pracy.

W Krytyce Politycznej pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach.

Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, chcesz robić duże i interesujące rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– obsługa ekspresu do kawy oraz innych urządzeń kawiarnianych;
– przygotowywanie i serwowanie kanapek;
– przyjmowanie zamówień i obsługa kasy fiskalnej;
– dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia;
– przyjazna obsługa gości lokalu.

Co oferujemy:

– pracę w przyjaznej atmosferze i doświadczonym zespole;
– stabilne warunki zatrudnienia;
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
– współtworzenie interesującego projektu społecznego związanego z aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Czego oczekujemy od kandydatów_ek:

– polski na poziomie B2;
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
– komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi;
– gotowość do pracy w systemie zmianowym – praca również w weekendy;
– uczciwość, zaangażowanie i wysoka kultura osobista.

Ważne informacje o tym stanowisku pracy:

– pełny etat;
– umowa o pracę;
– praca stacjonarna w systemie zmianowym;
– wynagrodzenie w przedziale 5400–6000 zł brutto.

O Krytyce Politycznej:

W Krytyce Politycznej działamy na rzecz zmiany społecznej. Chcemy wiedzieć, rozumieć i inspirować do zmiany świata na równiejszy, sprawiedliwszy, przyjaźniejszy ludziom i innym gatunkom. W tym celu tworzymy internetowy dziennik opinii KrytykaPolityczna.pl, wydajemy książki w Wydawnictwie Krytyki Politycznej, prowadzimy centra społeczno-kulturalne w Cieszynie i Warszawie, prowadzimy badania i działania edukacyjne w Instytucie Krytyki Politycznej, angażujemy się w projekty międzynarodowe, wspieramy aktywizm, zabieramy głos w debacie społecznej, a teraz wracamy na gastronomiczną ścieżkę i otwieramy kawiarnię.

Harmonogram rekrutacji:

– 22 września 2024 roku – ostatni dzień na przesłanie zgłoszenia

– 30 września 2024 roku – najpóźniejszy termin, w którym damy odpowiedź odmowną lub zaprosimy do II etapu rekrutacji (odezwiemy się do wszystkich osób kandydujących)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z kilkoma zdaniami, dlaczego chcesz z nami pracować i jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, na adres [email protected]

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na ten sam adres. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

W tytule mejla wpisz: „Rekrutacja – barista_ka”.

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (podstawa przetwarzania danych to podjęcie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeżeli wyrazisz na to zgodę (podstawą przetwarzania danych w takim przypadku będzie Twoja zgoda).

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Idź do oryginalnego materiału