Ten tygodnik zarabia coraz więcej. "Angora" podwoiła zysk
4 godzin temu
Wydawnictwo Westa-Druk, właściciel tygodnika "Angora", w zeszłym roku przy wzroście przychodów o ponad 2 proc. zarobiło na czysto 4,6 mln zł, ponad dwa razy więcej niż przed rokiem.