Willa Wrzos 2 – dom w cenie mieszkania

2 tygodni temu

Wiele osób chciałoby mieszkać w Warszawie ze względu na bliskość swojego miejsca pracy. Niestety ceny mieszkań w stolicy są bardzo wysokie. Okazuje się, iż w podobnej cenie można kupić dom pod Warszawą. Najlepszym tego przykładem jest osiedle Willa Wrzos 2.

Osiedle Willa Wrzos 2

Dom w cenie mieszkania – czy to w ogóle możliwe?

Powszechnie wiadomo, iż ceny mieszkań w Warszawie są bardzo wysokie. Zgodnie z danymi, jakie można znaleźć na portalu rynekpierwotny.pl, przeciętna cena metra kwadratowego mieszkania w stolicy to 13 tys. zł. Nie trudno zatem policzyć, iż lokal o powierzchni 65 mkw. koszt 845 tys. zł.

Alternatywą dla mieszkania w Warszawie może być dom zlokalizowany w niewielkiej odległości od stolicy. I tu ze względu na lokalizację warto zwrócić uwagę na osiedle Willa Wrzos 2 w Julianowie.

Każdy dom na wspomnianym osiedlu zapewnia funkcjonalną przestrzeń, której powierzchnia przekracza 100 mkw. (20 segmentów od 143 do 163 mkw.). Wnętrza dają wiele możliwości zagospodarowania pomieszczeń zgodnie z potrzebami i preferencjami mieszkańców. Co więcej, domownicy mają do dyspozycji własny ogródek, w którym mogą sadzić rośliny, cieszyć się widokiem kwiatów lub uprawiać warzywa. Ponadto każdy dom ma własny garaż. Warto dodać, iż każdy z budynków został wybudowany z materiałów wysokiej jakości, co przekłada się na ogólną trwałość konstrukcji. Atutem jest żelbetowy strop, który pozwala mieszkańcom dowolnie modyfikować układ wnętrz, dostosowując je do indywidualnych upodobań.

Osiedle Willa Wrzos 2

Własny dom – mieszkanie i lokata kapitału

Własny dom to znakomity sposób na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych całej rodziny. To zdecydowanie więcej przestrzeni niż oferuje mieszkanie w bloku. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż takie rozwiązanie daje więcej prywatności i poczucie swobody oraz niezależności.

Położony pod miastem dom to także salon wychodzący na ogród, co daje wrażenie większej przestrzeni, a w ciepłe miesiące pozwala cieszyć się zielenią i zrelaksować na dworze praktycznie bez wychodzenia z domu. Dodatkowym plusem zakupu domu z ogródkiem w Julianowie jest bliskość natury – rzeki i lasu, co sprzyja chwilom wytchnienia w otoczeniu przyrody, spacerom i innym aktywnościom.

Mieszkanie pod miastem wcale nie musi oznaczać trudności związanych z dojazdem do pracy, jak zwykło się sądzić. Willa Wrzos 2 jest bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą. Pozwala gwałtownie i wygodnie dotrzeć do miasta nie tylko samochodem, ale także korzystając z komunikacji publicznej – pobliskich połączeń autobusowych i kolejowych. Poza tym, jak wiadomo, coraz powszechniejsza jest dziś praca zdalna. A wykonywanie obowiązków służbowych z własnego ogrodu lub tarasu to czysta przyjemność.

Pomijając te praktyczne aspekty, własny dom to również sposób na ulokowanie kapitału na przyszłość. Tego rodzaju inwestycja z całą pewnością nie straci na wartości.

Dla kogo dom w cenie mieszkania?

Dom w cenie mieszkania to znakomita propozycja dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi lubią bowiem spędzać czas na zabawie na świeżym powietrzu. Dorośli także chętnie odpoczną w ogrodzie, gdzie można spotkać się z przyjaciółmi przy grillu bądź oddać się ogrodniczej pasji. To również dobre warunki dla zwierząt domowych, które mogą swobodnie wychodzić na zewnątrz i do woli wygrzewać się w słońcu.

Single z pewnością docenią sporą prywatną przestrzeń do odpoczynku i spotkań, jak również otoczenie sprzyjające wyciszeniu i długim spacerom.

Własny dom w cenie mieszkania to kusząca propozycja, szczególnie o ile znajduje się tuż za granicą Warszawy. Wiele osób marzy bowiem o domu z ogrodem, w którym można poczuć się bezpiecznie i cieszyć się niezależnością. Willa Wrzos 2 urzeczywistnia marzenia o własnym domu za miastem, jednocześnie zapewniając szybki dojazd do stolicy i dużą dostępność pobliskich sklepów i usług.

Idź do oryginalnego materiału