Zebranie sprawozdawczo- wyborcze w ARiMR

solidarnosc.krakow.pl 1 dzień temu

Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze w ARiMR

W dniu 20 czerwca 2026 r. w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego odbyło się Walne Zebranie Członków NSZZ „Solidarność” przy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) – Oddział w Krakowie, który swoim zasięgiem obejmuje cały region małopolski, zrzeszając ponad 200 członków.

Zebranie otworzyła Przewodnicząca Anna Nowak, witając wszystkich zebranych członków związku oraz gości, po czym zaproponowała, aby zebranie prowadzili prawnik ZRM Witold Witkowski oraz Przewodniczący Regionalnej Komisji Wyborczej Andrzej Gębara.

Jednocześnie nadzorowali oni cały proces wyborczy w tej organizacji.
Jednym z tematów zebrania były sprawy organizacyjne w związkowej strukturze ARiMR, w Krajowej Sekcji Rolnictwa oraz w Krajowym Sekretariacie Przemysłu Spożywczego, do którego należy ARiMR poprzez Krajową Sekcję Rolnictwa.

Następnie przeprowadzone zostały wybory uzupełniające delegatów na Zakładowe Zebranie Delegatów. W tajnych wyborach w I turze wyłoniono dwóch delegatów. Zostali nimi: Tomasz Gurbała z Krakowa oraz Agnieszka Migacz z Gorlic.

Po zakończeniu części wyborczej członkowie organizacji przy ARiMR Oddział w Krakowie dyskutowali o bieżących problemach i sprawach organizacyjnych.

Andrzej Gębara

Idź do oryginalnego materiału