Zielona transformacja we Wrocławiu: ciepło odpadowe z superkomputerów zasili miejskie kaloryfery

3 godzin temu
Politechnika Wrocławska oraz spółka Kogeneracja połączyły siły, aby zrealizować nowatorski projekt, który pozwoli na zagospodarowanie ciepła odpadowego powstającego podczas pracy serwerów.
Idź do oryginalnego materiału