Czy lekarz musi zarabiać milion złotych rocznie? Wygląda na to, iż w przypadku dobrych lekarzy-specjalistów, pracujących w szpitalach państwowych i prywatnych, to jest już stawka w pewnym sensie "standardowa". Za każdą operację lekarz może mieć od kilku do kilkunastu tysięcy złotych "prowizji", zwanej dla niepoznaki wynagrodzeniem. Czy tak działa prawo popytu i podaży, a więc powinniśmy się do tego przyzwyczaić? A może można i trzeba spróbować coś z tym zrobić? Oto moja recepta

2 dni temu

![Ponad połowa polskich pracowników nie uważa systemu wynagrodzeń w swojej firmie za transparentny [RAPORT]](https://mamstartup.pl/wp-content/uploads/2026/06/pracownicy-jawnosc-wynagrodzen-czerwiec2026.png)