Dyżury za 10 tys. „COVID to już było szaleństwo”. Dlatego lekarze tyle zarabiają
Zdjęcie: Foto: PAP
Z reguły dyrektorzy szpitali, którzy płacą lekarzom bajońskie sumy, są jednocześnie najbardziej zadłużeni. Robią to za pieniądze publiczne, nie ponosząc żadnej osobistej odpowiedzialności za takie decyzje - mówi „Rz” dr n. med. Bernard Waśko, dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego.

3 godzin temu





