W lipcu kolejne podwyżki dla lekarzy. Minister zdrowia ujawnia szczegóły

1 godzina temu
Zdjęcie: Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda, blond włosy, patrzy w bok, tło czerwono-białe, skupiona mimika.


Szefowa resortu zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda podała szczegóły rekomendacji dot. podwyżek płac dla lekarzy i pozostałych pracowników medycznych (otrzymują je od lipca). W sumie potrzeba na nie 4,5 mld zł w skali półrocza.
Idź do oryginalnego materiału