Pl (ua нижче )Fundacja Ukraina poszukuje Koordynatora Projektów…

migranciwpolsce.com 1 miesiąc temu

pl (ua нижче )Fundacja Ukraina poszukuje Koordynatora Projektów
Chcesz zmieniać świat na lepsze? Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli pasjonuje Cię tworzenie projektów z realnym wpływem na otaczającą nas rzeczywistość oraz praca z energicznym, zaangażowanym zespołem – mamy idealną ofertę pracy właśnie dla Ciebie!

Stanowisko: Koordynator/-ka projektów

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w koordynowaniu projektów finansowanych ze środków publicznych (mile widziane doświadczenie w projektach międzynarodowych i unijnych).
Umiejętność zarządzania zespołem projektowym.
Zaawansowana znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint) i Google Workspace.
Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
Mile widziane doświadczenie w pracy w NGO.
Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie minimum B2 (mile widziana znajomość ukraińskiego i rosyjskiego).
Znajomość Scrum/Agile będzie plusem.

Obowiązki:
Przygotowanie wniosków projektowych.
Zarządzanie projektami i dokumentacją.
Koordynowanie zespołu projektowego.
Regularna ewaluacja projektów.
Współpraca z innymi zespołami Fundacji.
Audyt wskaźników projektowych i kontakty z grantodawcami.

Co oferujemy?
Pracę na pełny etat.
Wynagrodzenie od 4 600,00 zł netto/mies. (w zależności od doświadczenia).
Pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole.
Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.
Ciekawe życie korporacyjne: wspólne wyjazdy i imprezy firmowe.
Możliwość „bycia sobą” – luźny dress code.
Biuro w centrum miasta.
Pakiet Multisport, Luxmed

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected]

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Nie zwlekaj, wysyłaj zgłoszenie już dziś!
ua Фундація Україна шукає Координатора Проєктів
Бажаєш змінювати світ на краще? Приєднуйся до нашої команди!

Якщо тебе захоплює створення проєктів з реальним впливом на оточення і робота з енергійною командою – ця вакансія саме для тебе!

Вакансія: координатор/-ка проєктів

Наші очікування:
Досвід координації проєктів, що фінансуються з державних коштів (вітається досвід у міжнародних та європейських проєктах).
Уміння керувати проєктною командою.
Високий рівень володіння MS Office (Word, Excel, PowerPoint) та Google Workspace.
Високі комунікативні та організаційні навички.
Вітається досвід роботи в НУО.
Знання польської та української мов на рівні B2 (знання української та російської вітається).
Знання Scrum/Agile буде плюсом.

Обов’язки:
Підготовка проєктних заявок.
Управління проєктами та документацією.
Координація проєктної команди.
Регулярна оцінка проєктів.
Співпраця з іншими командами Фундації.
Аудит проєктних показників та контакти з грантодавцями.

Що ми пропонуємо?
Роботу на повний робочий день.
Заробітну плату від 4 600,00 злотих нетто /міс. (залежно від досвіду).
Роботу в креативній та умотивованій команді.
Можливість реалізації власних ідей та професійного розвитку.
Цікаве корпоративне життя: спільні поїздки та фірмові заходи.
Можливість «бути собою» – вільний дрес-код.
Офіс у центрі міста.
Пакет Multisport, Luxmed.

Надсилай своє резюме польською мовою (із клаузулою про захист персональних даних) на електронну адресу: [email protected]

УВАГА! Ми залишаємо за собою право зв’язатися лише з обраними кандидатами

Не зволікай, висилай зголошення вже сьогодні!

Żródło materiału: Fundacja UKRAINA

Idź do oryginalnego materiału