Byli pracownicy Elogic Polska czekają na odprawy i zaległe świadczenia

evertiq.pl 1 godzina temu
Po ponad dwóch dekadach działalności w Szczecinie spółka ELOGIC Polska zakończyła funkcjonowanie. Ponad 120 byłych pracowników przez cały czas nie otrzymało części należnych świadczeń po zakończeniu działalności firmy - podał portal wszczecinie.pl. Chodzi m.in. o odprawy, wynagrodzenia za skrócony okres wypowiedzenia oraz inne należności.
Idź do oryginalnego materiału