🚨 Zarząd łamie umowy społeczne, my mówimy: SPRAWDZAM i żądamy pieniędzy dla Pracowników! 🚨
Jako NSZZ Solidarność Grupy Azoty Puławy przygotowaliśmy pismo do Zarządu, pod którym zjednoczyliśmy wszystkie pozostałe organizacje związkowe. Dziś wspólnie stajemy w obronie Waszych praw! ✊
👉 O co toczy się gra?
Zgodnie z umową, środki ze sprzedaży DW Jawor miały zasilić Fundusz Socjalny. Tymczasem Zarząd – po cichu, za zamkniętymi drzwiami i bez jakichkolwiek konsultacji z Załogą – planuje pozbyć się również naszego Ośrodka na Wólce Profeckiej, łamiąc wcześniejsze gwarancje!
Skoro pozbawia się nas ostatniej infrastruktury wypoczynkowej, nasz postulat (jako inicjatorów tego pisma) jest jasny i niepodważalny:
💰 Żądamy natychmiastowego przekazania pełnej kwoty ze sprzedaży nieruchomości w Ustroniu i wypłacenia jej WSZYSTKIM Pracownikom w równych częściach!







